facebook
instagram
Zaznacz stronę
kontakt
+48 68 414 68 00

Nasze oddziały

Oddział Wrocław / FRIGO, LKW

Lokalizacja:

Centrum Biznesowe Millennium Tower II
(V piętro, biuro 16-17)
Strzegomska 42B
53-611 Wrocław

Kontakt:

Kierownik oddziału
Róża Wereszczyńska
tel. +48 782 111 151

Szczegóły:

Oddział dedykowany do ładunków sekcji dużych ciężarówek (specjalizacja STANDARD/MEGA) oraz ładunków w temperaturze kontrolowanej pojazdów do 3,5t.
Transtone Logistics Oddział Wrocław
LKW, Figaro

Oddział Poznań / Transport ponadgabarytowy

Lokalizacja:

Marcelińska 90
60-324 Poznań

Kontakt:

Kierownik oddziału
Agnieszka Pawłowicz
tel. +48 693 223 322

Szczegóły:

 

W organizacji transportu ładunków ponadnormatywnych nasza firma specjalizuje się od wielu lat. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala na bezpieczny i szybki transport ładunków w wybranym przez Klienta kierunku. Praca w transporcie gabarytowym to nasze powołanie. Klienci najczęściej zlecają nam transport ponadnormatywny ładunków takich jak: sprzęt przemysłowy i rolniczy, ciężkie maszyny budowlane, a także linie produkcyjne, elementy infrastruktury i konstrukcje stalowe.

Jako sprawdzona firma oferująca transport ponadnormatywny na terenie Polski, całej Europy cieszymy się renomą wśród naszych Klientów. W naszym działaniu wyróżniamy się elastycznym podejściem do każdego ładunku ponadgabarytowego, dlatego też dostosowujemy się do niekonwencjonalnych oczekiwań Klienta w zakresie transportu ponadnormatywnego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

TRANSPORT KONTENEROWY

W dzisiejszych czasach transport kontenerowy stał się bardzo popularny, gdyż pozwala na przewóz towaru na dalekie odległości w stosunkowo niskich kosztach. Punkt startowy może znajdować się na zupełnie innym kontynencie niż punkt docelowy, dlatego taki rodzaj transportu w niektórych przypadkach jest najbardziej opłacalny.  Oferujemy rzetelną spedycję, pełną terminowość, a także dopasowujemy warunki transportu do potrzeb klienta. Przewóz za naszym pośrednictwem odbywa się nie tylko na terenie kraju, gdyż swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę i Skandynawię. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszych usług.

 

ZALETY TRANSPORTU KONTENEROWEGO

Transport kontenerowy ma wiele zalet. Można do niego zaliczyć przede wszystkim fakt, iż takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i tym samym wzorowego zabezpieczenia przewożonych towarów przed ich uszkodzeniem lub utratą. Kolejną mocną stroną transportu kontenerowego jest możliwość szybkiej i sprawnej organizacji całego procesu. Ponadto w kontenerach mieści się znacznie więcej ładunku, przez co transport za ich pomocą staje się korzystniejszy finansowo dla większości firm. Można w ten sposób przewozić zarówno drobnicę, jak i towary wielkogabarytowe. Kolejną zaletą transportu kontenerowego jest jego uniwersalność, gdyż mogą z niego skorzystać duże firmy, a także małe przedsiębiorstwa. Co więcej, kontenery sprawdzą się w przypadku regularnych transportów ładunków, jak i również w przypadku jednorazowego przewozu.

Transtone Logistics oddział Poznań
Transport kontenerowy
Transport ponadgabarytowy